Смерови и ваннаставне активности

defaultcover.jpg

Смерови и ваннаставне активности

Школа има два смера - друштвено језички и природно-математички. Осим тога, могуће је уписати један од два специјализована програма. То су СИ (специјализовано информатичко одељење) и СМ (специјализовано математичко одељење).Поред тога постоје и специјализована математичка одељења основне школе, а у школској 2018/2019.години школа ће уписати ново одељење - талентовани ученици за природне науке (биологија, хемија) за 20 ученика.
Постоје разноврсне секције, од природних, друштвених, језичких, до спортских. Ученици су укључени у Ђачки парламент и Сопче. Много нових садржаја покренуто је, захваљујући интересовању ученика школе, тако да је Прва крагујевачка гимназија школа која дише и пулсира свих седам дана у недељи.

Желиш да будеш део прве гимназије у Србији

Сазнај више о упису