Прва крагујевачка гимназија у  школској 2014/2015.години ће уписати четири одељења природно математичког смера, четири одељења друштвено   језичког смера, једно Одељење   обдарених ученика математичке гимназије и једно Одељење ученика седмог разреда обдарених за математику . У школској 2014/2015. години уписаћемо   у први   разред   и једно ОДЕЉЕЊЕ   ОБДАРЕНИХ УЧЕНИКА   ЗА   РАЧУНАРСТВО   И ИНФОРМАТИКУ .

Састанак заинтересованих родитеља и ученика шестог и осмог разреда за упис у специјализована одељења одржаће се у свечаној сали Прве крагујевачке гимназије у среду 19. марта 2014. год. у 18 часова.

Припреме за упис у први разред специјализованих одељења одржаваће се понедељком и средом у 19:30 часова, а за упис у седми припреме ће почети 24. априла 2014.године.

flajer upis