Упис ученика у први разред за школску 2020/21. годину

1. Упис ученика у средње школе одржаће се 09. и 10.07.2020. године од  8:00 до 15:00 часова.
  2. Родитељи/други законски заступници:
    1. имају могућност пријаве за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа и да, у том случају, не морају да долазе у школу.
    2. они који не искористе услугу преко Портала еУправа морају да дођу у школу, када је довољно да у папирном облику предају исправно попуњену пријаву за упис, док ће школа прибавити остале документе по службеној дужности у електронском облику коришћењем услуге еУпис. (изводе, потврде о пребивалишту и сл.)
  3. Ученици бирају:
    1. један од два изборна предмета (ученици свих смерова)
      • Грађанско васпитање
      • Верска настава
    2. два од четири изборна програма (ученици природно-математичког и друштвено-језичког смера)
      • Језик, медији и култура
      • Појединац, група и друштво
      • Примењене науке
      • Уметност и дизајн
Кратак садржај изборних програма дат је на следећем линку:
Поред пријаве за упис обавезно је да сви ученици попуне формулар који ће бити активан од 09.07.2020. године на следећем линку:
Информације везане за упис пратите на сајту школе. Уколико дође до неких промена од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја бићете благовремено обавештени.